O nas

Witamy w naszej bajce, w świecie dziecięcych marzeń. Mulinek to marka, w której tworzymy unikalne, ręcznie robione produkty dla dzieci. Na etapie przygotowywania każdej kolekcji wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie, pasję do projektowania oraz przywiązanie do estetyki i pięknych rzeczy.

 

Narodziny marki Mulinek
Pomysł na Mulinek powstał i dojrzewał w mojej głowie już dawno temu. Zawodowo zajmuję się opracowywaniem szeroko pojętej identyfikacji wizualnej marek, dlatego w sposób naturalny narodziła się chęć stworzenia “czegoś swojego”. Powstało logo, koncepcja, jednak trafiły one do szuflady na jakiś czas - wszystko było ważniejsze, wykańczanie domu, praca zawodowa. Do czasu kiedy pojawił się w naszym życiu on - nasz synek. Wiadomość, że zostaniemy rodzicami przewartościowała moje życie i doszłam do wniosku, że nie można wiecznie czekać, aż życie nam się idealnie ułoży - nigdy nie ma idealnego czasu na rozpoczęcie czegoś swojego. Pojawienie się dwóch kresek na teście to był impuls do działania, aby nie czekać i krok po kroku realizować swoje plany schowane gdzieś na dnie szuflady.

 

mulinek logo

Sporo czasu zajęło rozpoznanie rynku tekstyliów, odwiedziliśmy z mężem kilka najważniejszych targów materiałów...nawiązaliśmy sporo kontaktów. I tak krok po kroku zaczęłam budować markę Mulinek. Wraz z moim rosnącym brzuszkiem pojawiały się prototypy kołderek, kocyków, poduszek, powstały materiały drukowane, zdjęcia produktów.Przy kreowaniu naszych produktów decydujemy o wszystkim - o doborze wzorów, tkanin, materiałów, nawet o tak drobnych elementach jak nitki do przeszyć. Tak też powstała nazwa naszej marki Mulinek od tego szczegółu, na który jako użytkownik końcowy rzadko zwracamy uwagę, a my poświęcamy wiele energii by współgrała z całością produktu. W języku francuskim mouline to pasemko nici i to słowo było inspiracją do nazwania marki Mulinek.

mulinek metki

Jako założycielce marki Mulinek, największą radość sprawia mi tworzenie i opracowywanie nowych kolekcji. Moje wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wiedza na temat jego zasad, a także koncepcji łączenia kolorów i ogólnie pojętego designu pozwala mi na kreowanie niepowtarzalnych wzorów. Początkowo powstają szkice, które są digitalizowane, czyli przetworzone w programie graficznym, aby mogły zostać nadrukowane na tkaninie. Przestrzegamy zasady projektowania produktów przyjaznych i bezpiecznych w użytkowaniu. Nasz synek jest pierwszym testerem naszych produktów i on weryfikuje czy są użyteczne.

W tej niesamowitej przygodzie wspiera mnie mój mąż. Wspólnie planujemy etapy rozwoju marki Mulinek, jakie działania chcemy podjąć i krok po kroku realizujemy ustalenia. Dodatkowo pilnuje wszelkich spraw technicznych, aby sprawnie mógł przebiegać proces zamówienia.

Wspólnie zapraszamy do odkrywania naszego mulinkowego świata i towarzyszenia nam w tej niesamowitej przygodzie.

Aneta, Andrzej, Mateusz

 

autorzy

do góry
{nocache:c611f7420a0482c697d39edf0a092565#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl