Witaj! Cieszę się, że nasza kolekcja Flower Bloom przykuła Twoją uwagę, bo jest to dla mnie szczególny wzór o bardzo ważnym przesłaniu. Jeżeli tu jesteś, to z pewnością czujesz w sobie, że przesłanie, które chciałam przekazać tworząc ten unikalny, czerwony wzór, jest również ważne dla Ciebie. To właśnie magia czerwieni i kwiatów – połączenia, które pokazuje idealny balans pomiędzy energią i siłą oraz delikatnością i łagodnością. Czy nie jest tak, że w Twoim życiu te wartości odgrywają ważną rolę?

Równowaga, miłość, chęć do życia i wdzięczność , stabilizacja, odwaga do sięgania po więcej oraz obrony tego co kochamy, to elementy, które sprawiają, że nasze życie staje się piękniejsze.

Stworzyłam kolekcję Floower Bloom ponieważ chcę podzielić się z Tobą tymi wartościami. Pragnę, aby również Wasze życie było obfite, a jednocześnie bezpiecznie stabilne. Projektując wzór umieszczony na poszczególnych elementach dziecięcej pościeli chciałabym, aby każde spojrzenie na Twoją pociechę otuloną miękką kołderką, dawało Ci poczucie siły, radości i spokoju.

Czerwone kwiaty Flower Bloom – delikatny wzór skrywający siłę

Wiem, że rodzicielstwo to cała gama różnorodnych uczuć – jest pełne niespodzianek, trudniejszych chwil oraz wspaniałych momentów, które pozostają w naszej pamięci na zawsze. Czerwone kwiaty umieszczone na pościeli dziecięcej z kolekcji Flower Bloom to właśnie odniesienie do tego sekretu. Jestem mamą, moje pomysły oraz inspiracje pochodzą z doświadczeń podobnych do Twoich. Delikatność roślinnego wzoru to synonim uczuć, którymi obdarzamy nasze pociechy. Czerwone róże to symbol bezwarunkowej miłości. Rośliny, a w szczególności kwiaty, rozwijają się w przyrodzie wzrastając każdego dnia – pragnę, aby podobnie było z więzami rodzinnymi oraz uczuciami, którymi każdy rodzic obdarza swoje dziecko.

Czerwień jest podstawową barwą, to miłość, która jest i będzie trwać. Dodatkowo, to siła, bezpieczeństwo oraz stabilizacja. Uziemienie oraz trwanie w chwili tu i teraz. Spoglądając na pościel w czerwone kwiaty przypominamy sobie, by cieszyć się obecną chwilą, bo to ona jest najważniejsza. Wszystko co stanie się w przyszłości, jest możliwe do przetrwania, bo uczucia, którymi darzymy swoje dziecko dają nam energię do działania.

Wykorzystuj każdą chwilę – podziwiaj życie i pamiętaj o ludziach wokół siebie

Chociaż obecnie panuje moda na spokojne, stonowane wnętrza dziecięcych pokoi, projekt kolekcji Flower Bloom nie jest przypadkowy. Malując poszczególne elementy wracałam myślami do emocji, które towarzyszą mi w momencie, gdy spoglądam na synka. Kolorystyka kwiatów, którą dobrałam dla tej kolekcji i została umieszczona na delikatnej, naturalnej tkaninie przykuwa nasz wzrok. Dla nas, rodziców, to przypomnienie by wykorzystywać każdą chwilę z naszym dzieckiem. Nie pozwólmy, by codzienność niezauważenie przemykała nam przez palce – dostrzeżmy ją.

Dzisiaj nasze maluchy są niczym te małe, delikatne rośliny ale pewnego dnia Twoje dziecko dorośnie, a mój synek stanie się dorosłym mężczyzną. Skupmy naszą uwagę na chwili obecnej aby nie powiedzieć w przyszłości, że przegapiliśmy moment dorastania. Czerwień to kolor bliskości i mam nadzieję, że pościel z kolekcji Floower Bloom będzie nam zwracać na to uwagę.

Spójrz na naszą kolekcję Flower Bloom i poczuj w sobie ciepło uczuć. Niech Wasza codzienność będzie przepełniona radością i chęcią do codziennego kochania się jeszcze bardziej niż wczoraj.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl