fb
+48 696 43 55 22 sklep@mulinek.pl
Obserwuj nas:

Blog

articles Poduszka płaska - od kiedy, czy potrzebna i bezpieczna
Poduszka płaska - od kiedy, czy potrzebna i bezpieczna

Na rynku artykułów dziecięcych oferowanych jest wiele rodzajów i typów poduszek dziecięcych. Sprawia to ogromną trudność rodzicom w doborze odpowiedniego produktu dla swojego dziecka. Poduszka to kolejny element wyprawki, który przysparza wiele pytań - czy i jaką wybrać, od kiedy ją stosować. Poruszymy w artykule najważniejsze zagadnienia, aby ułatwić podjęcie decyzji.

czytaj całość »
articles Gryzaki drewniane na ząbkowanie dla niemowląt, czy warto i dlaczego?
Gryzaki drewniane na ząbkowanie dla niemowląt, czy warto i dlaczego?

Niemowlę w okresie ząbkowania posiada naturalną potrzebę gryzienia oraz masowania dziąseł, co pozwala ukoić ból oraz swędzenie. Z tego powodu na rynku znajdziemy szeroki wybór produktów - gryzaków, które różnią się między sobą zastosowanym materiałem, kształtem, wielkością. Coraz popularniejszy staje się gryzak wykonany z drewna. Wspólnie sprawdźmy co się kryje pod tą nazwą.

czytaj całość »
articles Kompletowanie wyprawki dla noworodka - czy warto wybrać kocyk velvet?
Kompletowanie wyprawki dla noworodka - czy warto wybrać kocyk velvet?

Wiele mam mierzy się z dylematem co wybrać do przykrycia dziecka podczas snu lub drzemek. Mnogość produktów z tej kategorii może każdego przyprawić o ból głowy, a zawsze chcemy dokonać jak najlepszego wyboru. Decyzja jest tym trudniejsza, jeśli jest to nasze pierwsze dziecko i nie mamy jeszcze doświadczenia. Jesteśmy z każdej strony atakowani dobrymi radami, a niełatwo jest podjąć decyzję, gdy nie wiemy jak będzie wyglądać codzienność z noworodkiem.

czytaj całość »
articles Jak prać kocyk bambusowy?
Jak prać kocyk bambusowy?

Przed praniem kocyka bambusowego pojawia się wiele wątpliwości w jaki sposób zrobić to prawidłowo, aby jak najdłużej cieszyć się z używania produktu. Warto zapoznać się z poniższymi radami, aby koc jak najdłużej zachował swój wygląd oraz cechy użytkowe.

czytaj całość »
do góry do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl