Blog

articles Jak śpiworek do spania zapewnia niemowlęciu bezpieczny i wygodny sen?

Stare porzekadło "jak sobie pościelesz tak się wyśpisz" jest wciąż aktualne i dotyczy nie tylko dorosłych, ale i naszych pociech. Noworodki w pierwszym okresie życia mogą spać nawet kilkanaście godzin na dobę. Sen determinuje rozwój dziecka, wpływa na jego dobre samopoczucie, jest czasem potrzebnym na regenerację.

articles Jaką wybrać pościel dla dziecka?
Jaką wybrać pościel dla dziecka?

W dzisiejszym artykule skupimy się na niezwykle ważnej decyzji jaką musi podjąć każdy rodzic - wybór pościeli dla swojej pociechy. To nie tylko element każdej wyprawki niemowlęcej. Towarzyszy dziecku każdej nocy i warunkuje odpowiednią wygodę podczas spania.

articles Kompletowanie wyprawki dla noworodka - czy warto wybrać kocyk velvet?
Kompletowanie wyprawki dla noworodka - czy warto wybrać kocyk velvet?

Wiele mam mierzy się z dylematem co wybrać do przykrycia dziecka podczas snu lub drzemek. Mnogość produktów z tej kategorii może każdego przyprawić o ból głowy, a zawsze chcemy dokonać jak najlepszego wyboru. Decyzja jest tym trudniejsza, jeśli jest to nasze pierwsze dziecko i nie mamy jeszcze doświadczenia. Jesteśmy z każdej strony atakowani dobrymi radami, a niełatwo jest podjąć decyzję, gdy nie wiemy jak będzie wyglądać codzienność z noworodkiem.

do góry
{nocache:8e92263a1176df976fd79da59065ff1a#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl