Poduszka z uszkami idealna dla malucha

Jak upiększyć pokój maluszka, a jemu samemu zapewnić spokojny sen? Odpowiedzią na jedno i drugie pytanie może być specjalna poduszka z uszkami, starannie wykonana i wyjątkowo przyjemna w dotyku.

Poduszka z uszami zwraca na sienie uwagę nie tylko dlatego, że dekoracyjne uszy wyróżniają na tle innych elementów wyposażenia pokoju dziecięcego. Nie można nie docenić i tego, że jest ona nie tylko ładna, ale i w pełni bezpieczna. Poza oryginalnym designem i autorskim wzorem poduszki z uszkami wyróżnia materiał, z jakiego są wykonane. Atestowana bawełna premium sprawia, że poduszka jest przyjazna nawet dla małych alergików, komfort tych ostatnich powiększa zaś to, że jej wypełnieniem jest włóknina silikonowa o zapobiegająca uczuleniu.

Poduszki z uszkami mają jeszcze jedną zaletę przemawiającą za tym, aby się nimi zainteresować. Zapewniają bezpieczny i komfortowy sen niosąc pomoc nawet tym niemowlętom, które zmagają się z chorobą refluksową.
To bezpieczny produkt, dzięki któremu maluch może poczuć się lepiej, to zaś poprawia samopoczucie również jego opiekunom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl