Mulinkowe nowości z bio bawełny organicznej GOTS

Mulinkowe nowości z bio bawełny organicznej GOTS

Jesteśmy marką, której jednym z filarów działalności jest jakość. Dlatego poszerzyliśmy naszą ofertę o produkty uszyte z wysokojakościowej bio bawełny organicznej o standardzie GOTS. Pojawiły się między innymi urocze czapeczki niemowlęce, prześcieradła do łóżeczka niemowlęcego i gondoli, apaszki oraz opaski niemowlęce wiązane w kokardę. Wszystkie produkty cechują się tym, że są bardzo miłe w dotyku i wysokogatunkowe. Są odporne na czyszczenie, nie mechacą się. Świetnie wyglądają nawet po wielokrotnym praniu.

 Prześcieradło GOTS Mulinek

Standard GOTS daje najwyższą gwarancję bezpieczeństwa. Tkanina oznaczona standardem GOTS oznacza, że jej produkcja została poddana wnikliwej i szerokiej kontroli, od pozyskania surowca aż po wyrób końcowy.

Czapeczki dla noworodka

Bio bawełna organiczna oznaczona symbolem GOTS została wyprodukowana w sposób zrównoważony, bez użycia pestycydów, niebezpiecznych substancji, uwzględniając aspekt społeczny i etyczny, między innymi weryfikując, czy pracownicy posiadają godziwe warunki pracy.

Opaski niemowlęce wiązane w kokardę

Taka tkanina jest produkowana w sposób odpowiedzialny, co jest szczególnie ważne w świadomym kupowaniu. Bawełna organiczna jest również wyjątkowo przyjazna dla skóry dziecka, nawet dla alergików, ponieważ do jej wytwarzania nie stosuje się zagrażających zdrowiu substancji, które mogłyby się przyczynić do reakcji alergicznych.

Komplet musztardowy na prezent

NowościNowości

Poznaj nowe produkty, które przygotowaliśmy z niezwykłą starannością.
Wciąż pracujemy nad poszerzaniem naszej oferty.

do góry
{nocache:8e92263a1176df976fd79da59065ff1a#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl