Mulinek pierwszy raz na Targach Mamaville

Mulinek pierwszy raz na Targach Mamaville

Największe targi parentingowe Mamaville to nasz podwójny debiut - pojawiliśmy się po raz pierwszy na stacjonarnych targach i pierwszy raz na Mama ville. Wydarzenie miało miejsce dnia 13.09.2020 w Warszawie w Hali Expo. Wszystkie polskie marki w jednym miejscu.

Targi Mamaville

 Zdecydowaliśmy się wziąć udział w targach parentingowych Mamaville, ponieważ już od dawna pragnęliśmy spotkać się z Wami, porozmawiać na różne tematy i pokazać nasze produkty, które robimy specjalnie dla Was i z myślą o Was i Waszych maluszkach.

 

Mulinek stoisko targowe Mamaville

Na naszych targowych półkach znalazły się między innymi nasze kołderki z wypełnieniem z naszym autorskim wzornictwem, kocyki bawełniane i bambusowe, rożki niemowlęce, otulacze i pieluszki muślinowe, poduszki i gryzaki klonowe.

produkty Mulinek targi Mamaville

Nasze stoisko

Pojawiły się również na stoisku nasze zdjęcia, ponieważ jesteśmy małą, rodzinną firmą. Cała logistyka transportu tych rzeczy wymagała od nas sporej dawki kreatywności, ponieważ do Warszawy wybraliśmy się osobówką, razem z naszym małym testerem produktów - Mateuszkiem :) Nie obyło się niestety bez wpadek. Okazało się, że bateria od kasy fiskalnej została w domu, a Mateusz był wyjątkowo znudzony i wolał zwiedzać najbliższą okolicę z mamusią, więc tatuś musiał sam zostać na placu boju.

Mimo wszystko bardzo się cieszymy, że mogliśmy być uczestnikiem targów Mamaville. Z pewnością wrócimy, jak tylko sytuacja na świecie chociaż trochę ustabilizuje się i będzie taka możliwość. Dziękujemy również za wszystkie ciepłe słowa. Dodają one nam siły, uskrzydlają i motywują do dalszej pracy.

 

NowościNowości

Poznaj nowe produkty, które przygotowaliśmy z niezwykłą starannością.
Wciąż pracujemy nad poszerzaniem naszej oferty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl