Coś się kończy, a coś zaczyna – oto nasza nowa unikalna kolekcja: Nostalgia

Coś się kończy, a coś zaczyna – oto nasza nowa unikalna kolekcja: Nostalgia

Chcemy, by każdy projekt, który tworzymy dla Was jako mulinkowa rodzina opowiadał piękną, unikalną historię, a jednocześnie oddawał nasze inspiracje i fascynacje. Dlatego z radością przedstawiamy Wam kolekcję Nostalgia. To kolejna bajkowa opowieść, do której zapraszamy Was już dziś.

Jest przepełniona słodką tęsknotą i nadzieją, miłością tak uroczą, jak pierwsze zakochanie i czasy dzieciństwa. Dzięki jej autorskiemu, unikalnemu wzornictwu sypialnia Twojego maluszka staje się wyjątkowym miejscem na ziemi – tylko jego i tylko Twoim. Waszą oazą odpoczynku i przestrzenią pełną uczucia.

 

 

O czym myśleliśmy, tworząc kolekcję Nostalgia?

O tym, że wszystko się kiedyś kończy, ale to nie znaczy, że znów nie może nadejść nowe i dobre. Myśleliśmy o schyłku lata i początku jesieni – czasie, który najlepiej to oddaje. Dlatego na pościeli z kolekcji Nostalgia umieściliśmy dwa tak ważne elementy:

  • żurawie – symbol wierności i nieśmiertelnego uczucia, bo są to ptaki, które łączą się w pary na całe życie; przelatujące nad domem, zwiastują domownikom szczęście; w naszych ręcznie robionych produktach są to żurawie w locie, czyli już po pożegnaniu z tym, co było i kierujące się w stronę tego, co nowe i piękne; to symbol nadziei przepełnionej nostalgią;
  • liście w ciepłych kolorach – brązowe, bordowe, szare liście z łąk i drzew; kojarzą się z przytulnością jesieni; występujące w delikatnych, pastelowych kolorach nie "krzyczą", tylko wymagają uwagi, by zostać docenione, a to uczy nas uważności, bycia tu i teraz oraz docenienia.

Chcecie włączyć do sypialni swojego maluszka designerskie wzory, ale takie, które nie zdominują aranżacji i będą korespondować z dziecięcą delikatnością? W takim razie kolekcja Nostalgia przypadnie Wam do gustu. Nam od razu się spodobała – jak tylko pojawiła się po raz pierwszy w głowie naszej głównodowodzącej projektantki i mamy, Anety. Jeśli jeszcze podkreślimy, że to w pełni ręcznie robione produkty, z mięciutkiej, bezpiecznej dla skóry bawełny... Nie skusicie się, by dołączyć do naszego świata? :)

 

NowościNowości

Poznaj nowe produkty, które przygotowaliśmy z niezwykłą starannością.
Wciąż pracujemy nad poszerzaniem naszej oferty.

do góry
{nocache:89f0dec5a7bc22d27c67e74acc4e3139#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl