Piękny początek roku - nowe kolekcje 2021

Piękny początek roku - nowe kolekcje 2021

Początek roku 2021 rozpoczęliśmy bardzo pracowicie i twórczo. Styczeń to był dla nas czas na kreację nowych kolekcji. Proces ich przygotowanie jest niesamowicie zajmujący, wymaga skupienia i wielu godzin pracy kreatywnej. 2021 to dla nas rok inspiracji przyrodą i czym nas obdarza.

 

 

Oglądając ostatnio zdjęcia z wakacji w Barcelonie, wróciłam do tamtych dni, przypominając wszystkie niebywałe i zdumiewające rzeczy jakie były dane mi zobaczyć. Wśród nich znalazła się twórczość Antoniego Gaudiego. To twórca, którego projekty architektoniczne miały ścisły związek z przyrodą, kreował formy naturalne. Jego słynna wypowiedź “oryginalność polega na powrocie do źródeł” w sposób jednoznaczny nawiązuje do źródła inspiracji Gaudiego. Dlatego nasze najnowsze, lutowe kolekcje dedykujemy naturze.

 

 

Pierwszą kolekcję nazwaliśmy Natural Boho. Jak utrwalić i zachować dary natury na długie lata? Poprzez suszenie! I dlatego nasza kolekcja przedstawia naturalne, suszone liście palmy, trawę pampasową, liście i delikatne kwiaty. To wzór delikatny, łatwo można go zestawić z innymi kolorami. Świetnie wkomponuje się w pokoik dziecięcy stylizowany w stylu Boho / Bohemian.

 

 

 

Kolejna kolekcja to Paris Bouquet i nawiązuje do tęsknoty za francuską prowansją. Dzięki niej przeniesiemy się na pachnącą, kwiecistą łąkę. Subtelny wzór trafi w gust osób ceniących delikatne wzornictwo.

 

NowościNowości

Poznaj nowe produkty, które przygotowaliśmy z niezwykłą starannością.
Wciąż pracujemy nad poszerzaniem naszej oferty.

do góry
{nocache:89f0dec5a7bc22d27c67e74acc4e3139#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl