Bandanka apaszka różowa chusteczka na szyję GOTS

29,99 zł
29.99

Apaszka na szyję dla niemowlaka uszyta z mięciutkiej bawełny organicznej oznaczonej restrykcyjnym standardem GOTS. Posiada estetyczny podcień pudrowego różu. Jest idealna na spacery podczas wietrznych i chłodniejszych dni, świetnie wykończy codzienną stylizację malucha. Jest pomocna podczas ząbkowania kiedy maluszek ślini się i chroni ubranko przed zabrudzeniem. Apaszkę zapina się dzięki bezniklowemu zapięciu i ma możliwość regulacji. Produkt ma wymiary 41 x 17 cm (długość x wysokość), dedykowana jest dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 2 lat. Apaszka została uszyta w Polsce w lokalnej szwalni.

lub
zapytaj o produkt
odznaka produkt polski
100% bawełna organiczna
certyfikat gots global organic textile standard
Przeczytaj opinie o produkcie (2)

Bezpieczeństwo produktu

Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa:
  • Posiada certyfikat OEKO-TEX® Standard 100 – Klasa I, brak substancji toksycznych (metale ciężkie, formaldehyd, pestycydy), tkanina wolna od szkodliwych substancji chemicznych.
  • Produkt wykonany z bawełny organicznej certyfikowanej w standardzie GOTS (Global Organic Textile Standard) min. 95% włókien organicznych + kontrola całego łańcucha produkcji
  • Produkt spełnia wymagania bezpieczeństwa określone w przepisach UE dla produktów przeznaczonych dla niemowląt i dzieci (m.in. Rozporządzenie (UE) 2023/988).
  • Nie używać w przypadku uszkodzenia produktu.
  • Produkt przeznaczony do użytkowania podczas snu dziecka.
  • Trzymać z dala od ognia.
  • Zawsze stosować zgodnie z przeznaczeniem.
  • Brak luźnych elementów (guzików, tasiemek).
  • Oddychający materiał.
  • Opakowanie nie służy do zabawy. Trzymać z dala od dzieci.

O producencie

Producent

naliwajko.pl Andrzej Naliwajko
Skorupska 28/1 m 19
15-048 Białystok, Polska

696435522
sklep@mulinek.pl

Osoba odpowiedzialna na terenie UE

naliwajko.pl Andrzej Naliwajko
Skorupska 28/1 m 19
15-048 Białystok, Polska

696435522
sklep@mulinek.pl

Opinie o produkcie (2)

Kupiłam na prezent dla dziecka przyjaciółki. Bardzo jej się spodobała i wiem że korzysta. Pokochała kolor.

Każdy powie Ci, że dziecko potrzebuje mnóstwa nowych ubranek, ale ta chusta dla niemowląt jest nie tylko super miękka i milutka, ale także idealnie nadaje się na prezent.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl